HABERLER

Tüm Haberler

Başkanımızın Özgeçmişi

Değerli Ziyaretcimiz..!

Pazarcık belediye Başkanımız,Sn Yakup Hamdi BOZDAĞIN,öz geçmişi hakkında bilgilendirme sayfamıza hoşgeldiniz.Bu sayfamızda Belediye Başkanımızın öz geçmişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1966 yılında Pazarcık 'da doğdum ,ilk ve orta lise tahsilimi pazarcıkda tamamladım .Gazi üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun oldum.19,20 ve 21. Dönemlerinde Türkiye büyük Millet Meclisin de  danışmanlık yaptım.1996 Refahyol Hükümetin de Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine atandım.  

2001/2004 yılı Güreş Federasyonu Eğitim Bilim Koordinasyon Kuruluş üyesi 2004/2006 çim Hokey Federasyon Eğitim Bilim Koordinasyon Kuruluş üyeliği ve şuanda ise Oryantiring Federasyonu Eğitimim ve Bilim Kordinasyon kurulu üyeliğine devam etmekteyim.  

2004/2008 yılları arasında Ankara İl Mill Eğitim Müdürlüğü Beden Eğitimi Spor ve izcilik Protokol şube müdürlüğünde ve tertip komiterlerinde görev yaptım. Son Keçiören Rauf Denktaş Anadolu Lisesinde öğretmenlik görevimden istifa ederek,Kahramanmaraş Pazarcık ilçesi Ak partiden Halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanı seçildim.Evli ve iki çocuk babasıyım.

İLETİŞİM FORMU