HABERLER

Tüm Haberler

BAŞKAN BOZDAĞ; ENGELLİ VATANDAŞ OSMANIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve Kahramanmaraşlı İş Adamı Murat Demirkol, engelli vatandaş Osman Kadiroğlu’na Akülü Tekerlekli sandalye hediye etti.

Geçtiğimiz günlerde Bağdınısağır mahallesinde engelli olan Osman Kadiroğlu'nun evinin önüne kadar parke yol yaptıran Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ son olarak’ta engelli vatandaş Kadiroğlu'nun evini eşi Yaprak Bozdağ ile ziyaret etmişti.

Ziyaretinde Engelli vatandaş Osman Kadiroğlu’nun sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Pazarcık Belediye Başkan Yakup Hamdi Bozdağ, Engelli vatandaş Osman’ın tekerlekli sandalyesinin eskidiğini ve yolda giderken hareket etmesinde zorluk yaşadığını belirterek Başkan Bozdağ’dan tekerlekli sandalye istemişti.

Bu seslenişe kayıtsız kalmayan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdaği Engelli vatandaş Osman Kadiroğlu’na, Akülü Tekerlekli Sandalye söz vererek Engelli vatandaş Osman’a Akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Akülü Tekerlekli Sandelye hediyesinden dolay Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a ve Kahramanmaraşlı İş Adamı Murat Demirkol’a teşekkür eden Engelli vatandaş Osman Kadiroğlu, “Allah Başkanımızdan razı olsun ifadelerini kullandı.”

Konuyla ilgili açıklamada bulun Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; Geçtiğimiz günlerde Yukarı Pazarcık'ta ekiplerimiz kilit taşı döşeme çalışmaları yaparken Osman Kadiroğlu adlı engelli vatandaşımızın kışın yağmurdan çamurdan, yazın ise toprak yol olduğu için evine gidip gelmekte zorlandığı bilgisini aldık. Bu bölgede çalışma yapan ekiplerimize talimat vererek Osman Kadiroğlu kardeşimizin evinin önüne kadar giden yolu kilitli parke taşı ile kapladık. Çalışmalarımız tamamlandıktan sonra eşim Yaprak Bozdağ hanımefendi ile birlikte Osman Kadiroğlu kardeşimizin ailesini ziyaret ettiğimizde Osman kardeşimiz Akülü Tekerlekli sandalyesinin eskidiğini ve yolda giderken zorluk çektiğini söyledi. Bende bu vesile ile Osman kardeşimize Akülü tekerlekli sandalye hediye etmeyi düşündük diyen Başkan Bozdağ, Osman Kardeşimize yeni Akülü Tekerlekli sandalyesi hayırlı uğurlu olsun ve bu yardıma vesile olan Kahramanmaraşlı İş Adamı Murat Demirkol’a teşekkür ediyorum” dedi.

 

Lütfen Haber Listemize Dönmek İçin Tıklayınız

İLETİŞİM FORMU