HABERLER

Tüm Haberler

PAZARCIK BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜPRİZİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Pazarcık Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Tiyatrosu çocuklardan büyük ilgi gördü.

Pazarcık Belediyesi Konferans salonunda gerçekleşen Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler isimli tiyatro gösterisinde yüzlerce çocuk tiyatroyla buluştu.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler isimli tiyatro gösterisi çocuklardan büyük beğeni toplarken. Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ eşi Yaprak Bozdağ ile birlikte tiyatro gösterisini çocuklar ile birlikte izledi.

Çocuklara sağlıklı beslemenin önemini, çevreyi korumanın gerekliliğini ve dürüstlüğü öğreten Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler oyununun sonunda tiyatro ekibini tebrik eden Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, tiyatro ekibine güzel oyunlarından dolayı teşekkür etti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Pazarcık Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımız için çeşitli etkinlikler yaptıklarını belirterek. “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımızı bu yılda bir çocuk tiyatrosu ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin katkıları ile organize ettiğimiz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler tiyatro gösterisi çocuklarımızdan büyük ilgi ve alkış toplandı. Sadece ilçede yaşayan çocuklarımız değil, Büyükşehir yasası ile mahallemiz haline gelen köy ve kasabalardaki ilkokullarımızda öğrenim gören çocuklarımız bu tiyatroyu izlediler. Ben bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum” dedi.

Lütfen Haber Listemize Dönmek İçin Tıklayınız

İLETİŞİM FORMU